Trenerzy

Trenerzy Trenerzy

Prowadzimy szkolenia z pasji do ludzi i rozwoju. W trakcie pracy dajemy z siebie wszystko po to, by uczestnicy wynieśli jak najwięcej wiedzy i umiejętności. Szkolenia prowadzimy warsztatowo, co oznacza, że 20% to teoria a 80% praktyka. Organizujemy ćwiczenia, burze mózgów, dyskusje, scenki, testy, prace z kamerą. Zależy nam na tym, aby w trakcie trwania warsztatów wykorzystywać realne sytuacje życiowe i je przepracowywać, gdyż właśnie takie działania przynoszą najlepsze rezultaty.

 

 

 

 

Trener Żaneta Rachlewicz

Jestem certyfikowanym trenerem biznesu z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i sprzedaży.

W swojej pracy najbardziej kocham momenty, w których uczestnicy otwierają się na nowe doświadczenia. Poza warsztatami zajmuję się także projektowaniem i wdrażaniem standardów do firm, co ułatwia ich funkcjonowanie.

Prywatnie jestem osobą, która nie lubi się nudzić. Staram się spędzać wolny czas aktywnie oraz poznawać nowe miejsca, potrawy i kulturę innych narodów. Pasjonuję się rozwojem na wielu płaszczyznach: duchowym, fizycznym i emocjonalnym.

 

 

 

Trener Ewa Kasprzak

Jestem certyfikowanym trenerem biznesu z pasji oraz zamiłowania. Specjalizuję się w tematach związanych z motywacją i zarządzaniem zespołem. Uwielbiam swoją pracę gdyż daje mi możliwość bycia świadkiem sukcesów moich klientów. Jestem bardzo otwartą osobą, która nie lubi się nudzić, dlatego postanowiłam być trenerem mobilnym, co daje mi możliwość poznawania nowych miejsc.

Prywatnie jestem mamą, co motywuje mnie do rozwoju i osiągania wielu celów. Wolny czas poświęcam rodzinie, która jest dla mnie najważniejsza.